Gyes vagy táppénz a második terhesség alatt Kérdés
Tisztelt Szakértő! Gyes ideje alatt születik meg a második baba az egyik alkalmazottnál. Ha a felhalmozott szabadságot a munkavállaló kiveszi, és táppénzre megy, akkor a második babánál mi lesz az alapja a csednek, valamint a gyednek? Az első gyermek október 21-én tölti be a 2. évét. Válaszát előre is köszönöm.