Szabadság elévülése Kérdés
Tisztelt Cím! A dolgozónak minden évben keletkezik a következő évre átvihető szabadsága, mert munkatorlódás miatt nem tudja kivenni éves szabadságát, több éven keresztül. A kérdésem az lenne, hogy a szabadságnak van-e elévülési ideje? Válaszukat előre is köszönöm!