Munkavállaló halála Kérdés
Tisztelt Szakértő! Egy munkavállaló január 5-én elhunyt. Erről azonban a munkáltató még nem kapott halotti anyakönyvi kivonatot, csak szóban lett értesítve az elhunyt személy családtagja részéről. Mi a helyes eljárás a januári bérét illetően? Meg kell-e várni a halotti anyakönyvi kivonatot, vagy pedig már el kellett volna őt számolni? Válaszát köszönöm.