Végkielégítés határozott idejű munkaviszonynál Kérdés
Tisztelt Szakértő! Egyik intézményünknél határozott idejű munkaviszonnyal foglalkoztatunk szociális gondozót a kötelező létszámnorma miatt 2013. 09. 16-tól. Munkaszerződését évente hosszabbítjuk meg, amely 2016. 09. 15-én lejár. A munkavállalót kiértesítettük, hogy a szerződését a továbbiakban nem hosszabbítjuk meg. Az intézménynél 3 évet dolgozott munkaviszonyban. Afelől érdeklődnék, hogy végkielégítésre jogosult vagy nem a munkavállaló ilyen esetben? Köszönöm válaszát.