Megváltozott munkaképességű munkavállaló Kérdés
Tisztelt Szakértő! Megváltozott munkaképességű személy jelentkezett állás betöltésére. A papírjaiból sikerült kibogoznunk, hogy egészségi állapota 60%, B2 minősítési csoportba tartozó, de az ellátás folyósítását a továbbiakban elutasították. Kérdésem az, hogy szochokedvezményt igénybe vehetünk-e így utána, illetve statisztikai létszámunkban szerepelhet-e mint megváltozott munkaképességű munkavállaló? Válaszát előre is köszönöm! Tisztelettel: Fedor Krisztina