2019-es szochokedvezmények Kérdés
Kedves Adózóna! A szochokedvezményekről szóló cikkből (https://adozona.hu/2019_es_valtozasok/Szochokedvezmenyek_2019ben_tablazatban_LB0THO) hiányolom a szakképzési járulékra vonatkozó gondolatokat. Szerintem azzal együtt lenne teljes a kép. Ugye jól tudjuk, hogy ott, ahol teljes szochokedvezmény van (vagyis 19,5% és nem 9,75%), továbbra sem kell szakképzési járulékot fizetni a mentesített szochoalapra. Köszönettel: Nagy Péter