Munkavállalók átjelentése beolvadás esetén Kérdés
Tisztelt Adózóna! Átalakulás következtében kettő cégünk beolvad egy harmadik cégbe. Mind a három cég tulajdonosa azonos. A munkavállalók is tovább lennének foglalkoztatva - az új cégnél. A régi cégek megszűnésének napján ki kell jelenteni a dolgozókat, és a következő munkanappal bejelenteni a harmadik céghez? Vagy nincs bejelentési kötelezettség jogutódlás esetén? Várom válaszukat, köszönettel