Költségtérítés Kérdés
Tisztelt Szakértő! Egyesületünk tisztségviselője lakóhelyéről havonta több alkalommal saját gépkocsijával utazik székhelyünkre. Kérem, szíveskedjék tájékoztatni, ha szeretnénk az üzemanyag költségét és a 15Ft/km normát téríteni, milyen lehetőségünk van, és ezeknél hogyan alakulnak az egyéni és kifizetői terhek! Előre is köszönöm válaszát.