Munkavállaló heti óraszámának bejelentése munkaidőkeretben történő alkalmazás esetén Kérdés
Tisztelt Szakértő! Munkaidőkeretben foglalkoztatott munkavállaló T1041-es bejelentésének szabályaival kapcsolatosan szeretnék szakértő segítséget kérni! Ha a dolgozót például heti 20 órás foglalkoztatásra jelentem be, három havi munkaidőkeretet alkalmazva és bizonyos heteken kevesebbet, van amikor pedig többet dolgozik. Ilyen esetben hogyan kell eljárni a bejelentéssel? Melyek az ide vonatkozó szabályok? Illetve mi a helyes eljárás az ilyen esetekben? Köszönettel: Krcsik Eszter