Ügyvezető-változás Kérdés
Tisztelt Szakértő! Az lenne a kérdésem, hogy ha változott az ügyvezetés a cégben (a társasági szerződés szerint az egyik ügyvezető kikerült, egy másik meg be), azt be kell-e jelenteni a T201 nyomtatványon, vagy a cégbíróság jelenti tovább? Én úgy tudtam, hogy a cégbíróság jelenti, és nem is találok ilyen lehetőséget a nyomtatványon. Köszönöm előre is! Tóth Adrienn