Itt a bejelentkezési kötelezettségüket elmulasztó adózók legfrissebb listája

  • adozona.hu

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az adózás rendjéről szóló 2017. évi CL. törvény 266. § g) pontjának megfelelően közzéteszi a bejelentkezési kötelezettséget mulasztók adatait.

A legutóbbi lista közzététele óta a NAV eljárásaiban a most megjelent listában szereplő személyekről bizonyosodott be, hogy elmulasztották bejelentési kötelezettségüket.

A listát ITT találja.

A NAV nyilvántartása közhitelesnek minősül [az általános közigazgatási rendtartásról szóló 2016. évi CL. törvény 97. § (2) bekezdése].

Hozzon ki többet az Adózónából!
Előfizetőink és 14 napos próba-előfizetőink teljes terjedelmükben olvashatják cikkeinket, emellett többek között elérik a Kérdések és Válaszok archívum valamennyi válaszát, és kérdezhetnek szakértőinktől is.

Hozzászólások (0)

Új hozzászólás

Kérjük, hogy szakértőinknek szóló kérdését ne kommentben tegye fel! Használja helyette a kérdés-válasz funkciót, kérdésében hivatkozzon az érintett írásra, lehetőleg annak URL-jét is megadva. A választ csak így tudjuk garantálni. Köszönjük!




További hasznos adózási információk

NE HAGYJA KI!
Ezért érdemes előfizetni!
PODCAST

Kérdések és válaszok

Induló kivás kft. – pénztár mentesített értéke

Dr. Császár Zoltán

adótanácsadó, jogász

Bitcoin értéke nyitómérlegben

Dr. Császár Zoltán

adótanácsadó, jogász

Átalányadó

Adózóna szakértő

kérdések és válaszok

Szakértőink

Szakmai kérdésekre professzionális válaszok képzett szakértőinktől

2023 május
H K Sze Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
hirdetÉs