hourglass_empty Ez a cikk több mint 30 napja íródott, ezért előfordulhat, hogy a benne lévő információk már nem aktuálisak! Témába vágó friss cikkekért használja a keresőt

Hamisított ruhákat, táskákat fuvarozó teherautót kapcsoltak le

  • MTI

Több mint 12 millió forintot érő hamisított ruhát és táskát találtak a pénzügyőrök egy román kisteherautóban az M1-es autópályán - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) csütörtökön az MTI-vel.

A pénzügyőrök az M1-es autópálya Győr-Moson-Sopron megyei szakaszán ellenőrizték a román kisteherautót, s a rakterében különféle márkajelzésű táskákat, cipőket és ruhákat találtak zsákokba csomagolva.

Az előzetes szakértői vélemény szerint valamennyi hamisítvány, azokat a védjegy tulajdonosának engedélye nélkül hozták forgalomba – írták.

A NAV munkatársai a több mint 12 millió forint értékű rakományt lefoglalták és iparjogvédelmi jogok megsértésének bűntette miatt eljárást indítottak – áll a közleményben.

 

Hozzon ki többet az Adózónából!
Előfizetőink és 14 napos próba-előfizetőink teljes terjedelmükben olvashatják cikkeinket, emellett többek között elérik a Kérdések és Válaszok archívum valamennyi válaszát, és kérdezhetnek szakértőinktől is.

Hozzászólások (0)

Új hozzászólás

Kérjük, hogy szakértőinknek szóló kérdését ne kommentben tegye fel! Használja helyette a kérdés-válasz funkciót, kérdésében hivatkozzon az érintett írásra, lehetőleg annak URL-jét is megadva. A választ csak így tudjuk garantálni. Köszönjük!
Az Adózóna moderálási alapelveit ITT találja.




További hasznos adózási információk

NE HAGYJA KI!
Ezért érdemes előfizetni!
PODCAST

Kérdések és válaszok

Személygépjármű-értékesítés – áfa

dr. Kelemen László

adószakértő, jogász

Áfa kérdése generálkivitelező esetén

dr. Kelemen László

adószakértő, jogász

DIMOP PLUSZ támogatásból megvalósuló eszközbeszerzés áfája

dr. Kelemen László

adószakértő, jogász

Szakértőink

Szakmai kérdésekre professzionális válaszok képzett szakértőinktől

2025 augusztus
H K Sze Cs P Sz V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Együttműködő partnereink