161 találat a(z) webáruház cimkére
Többcélú utalvány
Kérdés
Drónok szállíthatják házhoz a megrendelt termékeket?
Cikk
A Rossmann üzletlánc és logisztikai partnercége, a DODO drónos házhoz szállítást tesztel Budapesten – közölte az üzletlánc.
Egyéni vállalkozó webáruház nyitása
Kérdés
Digitális platformüzemeltetőnek minősül-e a társaság
Kérdés
479904 szakmakód
Kérdés
Kiskereskedelmi adó
Kérdés
Magyar áfás külföldi számla
Kérdés
A GVH elrendelte két szlovák Elf Bar-webáruház lekapcsolását
Cikk
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) elrendelte két szlovák tulajdonú webáruház ideiglenes lekapcsolását, amelyek Elf Bar termékeket és e-cigarettákat hirdetnek a magyar vásárlóknak – írja honlapján a GVH.
Termékértékesítés átalánydíjas vállalkozónál
Kérdés
Kereskedői öngól: veszélyes hamisítvány terméket ajándékba küldeni a hatóságnak
Cikk
A Perfect Play Kft. által üzemeltetett https://potencianovelo-szerek.hu webáruházban végzett hatósági mintavételt a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih). Bár a próbavásárlás eredeti tárgya egy másik termék volt, végül a webáruház által ajándékba küldött étrend-kiegészítővel szemben kellett haladéktalanul eljárniuk a szakembereknek. A GentleManus férfiaknak szánt étrend-kiegészítő ugyanis tiltott módon gyógyszerhatóanyagot tartalmazott, ráadásul hamisítványnak is minősül – közölte a Nébih honlapján.
Webáruház nemzetközi piacra lépése
Kérdés
Őstermelő bor értékesítése
Kérdés
Értékesítés harmadik országba
Kérdés
Így kerülhetik el az öt leggyakoribb hibát a webáruházak
Cikk
Magyarországon az aktív webáruházak száma harmada a szlovákiainak és tizede a csehországinak. Tehát van tér, sok lehetőséggel kecsegtet a magyar online piac. Ezt a lehetőséget felismerve egyre többen vágnak bele saját webshop indításába. Azonban van néhány tévhit, amelybe a friss webáruház-tulajdonosok hajlamosak belefutni és emiatt a kezdeti lelkesedést hamar kudarc követheti. Ezeket a hibákat érdemes elkerülni.
Legyen körültekintő! Ne dőljön be olyan csodaszernek, amely mindenre IS jó!
Cikk
Erőfeszítés nélküli, szupergyors gyógyulással, fogyással vagy nyelvtanulással kecsegtetnek a csodát ígérő termékeket árusító, tisztességtelen weboldalak. Égbekiáltó lódításaikat körmönfontnak szánt, de szintén könnyen leleplezhető hamis állításokkal igyekeznek alátámasztani. A fogyasztóvédelem a többszörösen szabálysértő tartalmak kiszűrése mellett rendszeres tájékoztatással is éberségre inti a vásárlókat – adta hírül közleményében az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM).