Telefonszámla adózása Kérdés
A telefonszámla magáncélú használata 20 százalék. Ennek az 1,19-szorosa után kellett 16 százalék szja-t és 27 százalék ehót fizetni 2015-ben. Az szja 15 százalékos változása itt is érvényesíthető-e? Illetőleg az adóalap 1,18-szorosa után kell-e fizetni 2016-ban?