adozona.hu
Gyengült csütörtök reggelre a forint
//adozona.hu/altalanos/Gyengult_csutortok_reggelre_a_forint_6BGDMY
Gyengült csütörtök reggelre a forint
Gyengült csütörtök reggelre a forint a főbb devizákkal szemben az előző délutáni jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben – közölte az MTI.
Az eurót reggel hat óra után 359,69 forinton jegyezték az előző délután hat órai 358,40 forintos állás után. A dollár jegyzése 313,76 forintra ment fel 313,43 forintról, a svájci franké pedig 389,32 forintra 388,60-ról.
Csütörtök reggeli jegyzésén a forint gyengébben áll a júliusi kezdésnél mindhárom devizával szemben, egy százalékkal az euró, fél százalékkal a dollár és közel egy százalékkal a svájci frank ellenében.
Az év eleje óta a forint árfolyamnyereséget halmozott fel: 6,5 százalékot az euró, 4,2 százalékot a dollár és 5,8 százalékot a svájci frank ellenében – olvasható az MTI közleményében.
Hozzászólások (0)