Kismama szabadságának kiszámítása Kérdés
A következőkben kérném a segítségét: az egyik kismamánk vissza szeretne jönni dolgozni, ehhez ki kellene számolni a szabadságát. 2009.08.12 óta dolgozik a cégnél, 1986-ban született, egy gyermeke van.2010.12.01 - 2011.06.01-ig táppénzen volt "9" kóddal,2011.06.02 - 2011.11.16 Tgyás,2011.11.17 - 2013.06.23-ig lesz Gyeden, a gyermek ekkor tölti be a 2 évet.2010-ből még maradt 3 nap szabadsága.Válaszát és segítségét előre is köszönöm!