Szabadság kivét Kérdés
Egy dolgozónak maradt 10 nap szabadsága, melyet úgy adnánk ki, hogy december 27-től kezdődne a szabadsága és januárban folytatódna, amíg el nem fogy. Tehát folyamatosan lenne szanadságon.Nem tudom, hogy lehet-e ezt az új szabályok alapján? Vagy ilyen esetben mi a helyes megoldás?Köszönettel: Lédererné