Gyes alatti munkavégzés nyugdíjalap Kérdés
3 gyermekes (10 év alattiak) anyuka a legkisebb gyermek 1 éves kora után munkát vállalna. Az elvégzett munka miként befolyásolja a szolgálati idejét, és a keresete mennyiben hat a nyugdíjára? Van-e ilyen szempontból jelentősége annak, hogy 4, 6, vagy 8 órában vállal munkát? Melyik státuszát számolják majd el a nyugdíjalapjába? Köszönettel.