Áfa-visszaigénylés vagy bruttó költségelszámolás Kérdés
Kedves Szakértő! Kérdésem az lenne, hogy cégünk szabályszerűen jár-e el, amennyiben az EU másik tagállamában kiállított költségszámla áfatartalmát nem igényli vissza, hanem bruttó módon költségként számolja el az áfatartalmat is? Köszönettel: Katalin