Egyéni vállalkozó – katára áttérés Kérdés
Tisztelt Szakértő! Egyéni vállalkozó 2014-ben fejlesztési tartalékot képzett. 2015. március 1-jétől kata hatálya alá jelentkezett be. Kérdésem az lenne, hogy meg kell-e növelni a bevételeit a fel nem használt fejlesztési tartalékkal, vagy az átlépéstől függetlenül igénybe veheti a kedvezményt? Köszönettel: Urbán Ágnes