5196 találat a(z) NAV cimkére

NAV-elnök: napi 30 milliárdos bevételt kell felmutatni Cikk

Az összevont új adóigazgatási szervezetnek naponta több mint 30 milliárd forint bevételt kell biztosítania; mindezt úgy kell elérnie, hogy közben folytatódnia kell az integrációs munkának, össze kell hangolni a szervezeti fejlesztéseket, s megfelelni az uniós elvárásoknak is - mondta Vida Ildikó, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) elnöke kedden.

Egyablakos ügyintézés a NAV-nál Cikk

A költségvetés bevételi előirányzatainak hatékonyabb és gazdaságosabb teljesítését, az egyszerűbb, végső soron az egyablakos ügyintézés bevezetését tekinti legfontosabb céljának az egykori VPOP és APEH összevonásával létrejött Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).

Egyetemista gyermek és kismama - jár nekik a családi adókedvezmény? Cikk

A családi adókedvezmény érvényesítésével kapcsolatban naponta merül fel újabb és újabb kérdés. Jár-e három egyetemista után, s mit tehet a várandós egyetemista? Utánajártunk.

Családi adókedvezmény: kinek mi jár? Cikk

A családi adókedvezmény közel hatszázere szülőt érint Magyarországon. A szabályozás gyakorlati alkalmazása azonban számos kérdést vet fel.

Eva: az egyszerűség és kiszámíthatóság még mindig nagy érték Cikk

A Népszabadság szerint a társaságok adózásában bekövetkezett változások sem adtak okot arra, hogy jelentős számú vállalkozás lépjen ki az evából.

Vida Ildikó kinevezéseket adott át, ígéretekről és reményeiről beszélt Cikk

Vida Ildikó, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) elnöke átadta az új szervezet vezetőinek kinevezési okmányait.

{{ item.ArticleTitle }}

{{ item.ArticleLead }}

További hasznos adózási információk

NE HAGYJA KI!
Ezért érdemes előfizetni!
PODCAST

Kérdések és válaszok

Iparűzési adó, sávváltás

Szipszer Tamás

adószakértő

Ipa váltás/előlegek

Szipszer Tamás

adószakértő

Bizalmi vagyonkezelő

Pölöskei Pálné

adószakértő

Szakértőink

Szakmai kérdésekre professzionális válaszok képzett szakértőinktől

2025 május
H K Sze Cs P Sz V
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Együttműködő partnereink