hourglass_emptyEz a cikk több mint 30 napja íródott, ezért előfordulhat, hogy a benne lévő információk már nem aktuálisak! Témába vágó friss cikkekért használja a keresőt
adozona.hu
410-ről pillanatok alatt zuhant 414-re az euróval szembeni árfolyama
Meglehetősen rosszul indult a csütörtök reggel – is – a forintnak: a magyar deviza az euróval szemben 410 körül kezdett, majd kisebb döccenésekkel lendületből zuhant 414,3-ig, ahonnan kicsit összeszedte magát. Csak hogy utána újra gyengülni kezdjen. A dollárral szembeni árfolyam ugyanekkor 393-ról 398 közelébe gyengült, írja a hvg.hu.
Az árfolyamot vélhetően a kormány Európai Bizottsággal folytatott tárgyalásairól érkező sajtóhírek mozgatják: a kiszivárgott információk szerint Brüsszel elégedetlen a kormány vállalásaival, intézkedéseivel a jogállamisági-korrupciós vitában, a járvány utáni helyreállítási alap forrásait Magyarország várhatóan megkapja, ám azokon túl a normál források terén jelentős összegek további visszatartását fogja indítványozni.
Hozzon ki többet az Adózónából!
Előfizetőink és 14 napos próba-előfizetőink teljes terjedelmükben olvashatják cikkeinket, emellett többek között elérik a Kérdések és Válaszok archívum valamennyi válaszát, és kérdezhetnek szakértőinktől is.
Hozzászólások (0)