Adómentes lakástámogatás 5 év után Kérdés
Tisztelt Szakértő! A cég, ahol dolgozom, cafetériaelemként lehetőséget biztosít az adómentes lakástámogatáshoz. Kérdésem, hogy mi történik 5 év után? Mi történik, ha nem használta még ki a 30 százalékos határt, esetleg továbbra is választható cafetériaelemként a vételár 30 százalékáig csak már nem adómentes és esetleg béren kívüli juttatásként adózik? Mi történik 5 év után? Köszönöm