Pénzforgalmi elszámolás Kérdés
Ügyfelem fél évkor került hozzám. A törzsadattárban láttam, hogy választotta az ÁFA törvény szerint a pénzforgalmi elszámolást. A kiadott számlákon sehol nem tüntette fel "pénzforgalmi elszámolás" megjegyzést. Hogyan járunk el helyesen a partnerekkel szemben az első 6 hónap szerint? Július hónaptól a számlákon már szerepeltetjük a kötelező megjegyzést, de az első félévre nem tudom kell-e helyesbítő számlával módosítani. Válaszát köszönöm. Üdvözlettel Elekné.