Késve kiállított időszakos számla Kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy létezik-e késve kiállított időszakos számla? Az egyik partnerünk kérte, hogy mivel nem állítottuk ki 15 napon belül a számlát, az időszakos számlánkat a következőképp állítsuk ki: teljesítési dátum: pl. 2013.10.15, (ha időben kerül kiállításra lett volna) számla kelte: 2013.10.13., fizetési határidő: 2013.10.28. Az áfatörvényben ez megtalálható? Mely esetekben kell ily módon kiállítani az időszakos számlát? Köszönettel.