Orvosi vizsgálat elszámolása Kérdés
Tisztelt Szakértő! Gyártó üzemben dolgozó kollégánkat az üzemorvos elküldte hallásvizsgálatra, mert mindkét fülén halláscsökkenést észleltek. A vizsgálatért 2 500 forintot kellett fizetnie. A kérdésünk az lenne ezzel kapcsolatban, hogy ezt az összeget el lehet számolni költségnek? Köszönettel Andrea