Bértámogatás egyesületeknek nem jár? Kérdés
Tisztelt Szakértő! Kérem, erősítse meg, hogy jól értelmezem-e a 105/2020. kormányrendelet 1. § d) pontját, miszerint az egyesületek, alapítványok mint munkáltatók ki vannak zárva a részmunkaidős bértámogatás igénylői köréből! Üdvözlettel: P. Zsuzsa