Cégautóadó alóli mentesülés Kérdés
Tisztelt Szakértő! Lehet-e mentesülni a cégautóadó megfizetése alól, ha az autót csak és kizárólag üzleti célra használjuk? Ha igen, akkor erről hol ír a törvény és milyen dokumentáció vezetése szükséges hozzá? A mentesülés esetén a 01-es bevallást be kell küldeni?