1 találat a(z) telegonhasználat cimkére

Kérdés

Tisztelt Szakértő! 2015. március 1-jétől kivás kft. mobiltelefonnal rendelkezik (nem áfakörös). Hogyan kell elszámolni a telefonköltséget? Ki kell számlázni vagy elég a 70 százalékos könyvelés? Probléma az, hogy bankból van utalva, tehát a teljes 100 százalék kerül kifizetésre. Köszönöm.

{{ item.ArticleTitle }}

{{ item.ArticleLead }}

További hasznos adózási információk

NE HAGYJA KI!
Ezért érdemes előfizetni!
PODCAST

Kérdések és válaszok

Hegyközség egyesülés

Gyüre Ferenc

adótanácsadó, okleveles könyvvizsgáló

Ez engem is érdekel Ez engem is érdekel

Ügyvezető egyéb személyes közreműködése

Gyüre Ferenc

adótanácsadó, okleveles könyvvizsgáló

Ez engem is érdekel Ez engem is érdekel

Fejlesztési tartalék feloldása

Gyüre Ferenc

adótanácsadó, okleveles könyvvizsgáló

Ez engem is érdekel Ez engem is érdekel

Szakértőink

Szakmai kérdésekre professzionális válaszok képzett szakértőinktől

2026 június
H K Sze Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Együttműködő partnereink