Több pénz a fogorvosoknak és a betegszállítást végzőknek Cikk
Több pénzt kapnak a fogorvosok és a betegszállítást végző szolgáltatók – írja a Magyar Hírlap az Emberi Erőforrások Minisztériumától (Emmi) kapott tájékoztatás alapján.
Több pénzt kapnak a fogorvosok és a betegszállítást végző szolgáltatók – írja a Magyar Hírlap az Emberi Erőforrások Minisztériumától (Emmi) kapott tájékoztatás alapján.
Dócziné Szabó Nikoletta
munkajogi és bérszámfejtési szakértő
NEXON
Szakmai kérdésekre professzionális válaszok képzett szakértőinktől