Megkezdte a termelést a Mol legnagyobb északi-tengeri mezője Cikk
A Mol december 23-án megkezdte a kőolajtermelést az Északi-tengeren található Catcher területen – tájékoztatta az olajipari vállalat közleményében az MTI-t szerdán.
A Mol december 23-án megkezdte a kőolajtermelést az Északi-tengeren található Catcher területen – tájékoztatta az olajipari vállalat közleményében az MTI-t szerdán.
Gyüre Ferenc
adótanácsadó, okleveles könyvvizsgáló
Ez engem is érdekel
Surányi Imréné
okleveles közgazda
Ez engem is érdekel
Szakmai kérdésekre professzionális válaszok képzett szakértőinktől