Megkezdte a termelést a Mol legnagyobb északi-tengeri mezője Cikk
A Mol december 23-án megkezdte a kőolajtermelést az Északi-tengeren található Catcher területen – tájékoztatta az olajipari vállalat közleményében az MTI-t szerdán.
A Mol december 23-án megkezdte a kőolajtermelést az Északi-tengeren található Catcher területen – tájékoztatta az olajipari vállalat közleményében az MTI-t szerdán.
Winkler Róbert
nyugdíjszakértő
Ez engem is érdekel
Czeglédi Bernadett
munkajogi és társadalombiztosítási szakértő
Ez engem is érdekel
Szakmai kérdésekre professzionális válaszok képzett szakértőinktől