5 találat a(z) Nyugdíjfolyósító Igazgatóság cimkére

Kérdés

1952. 09. 07-én születtem. 2011. 12. 31-éig 40 év és 215 nap szolgálati idővel rendelkeztem. Beadtam a Nyufi (nyugdíjfolyósító igazgatóság - a szerk.) felé, hogy mindegy, milyen módon, de nyugdíjba szeretnék menni. A Nyufi, sajnos HIBÁSAN, csak 36 év szolgálati időt ismert el, így elutasítottak. Fellebbeztem, és azóta sem született érdemben számomra kedvező döntés. Hangsúlyozom, hogy a nyugdíj iránti kérelmemet 2011 októberében adtam be. Egyszerű a kérdésem, mit tehetek, hogy nyugdíjas legyek, mert jelenleg regisztrált munkanélküli vagyok a 3 diplomám dacára? Válaszukat köszönöm. Üdvözlettel: Hazai Gábor

{{ item.ArticleTitle }}

{{ item.ArticleLead }}

További hasznos adózási információk

NE HAGYJA KI!
Ezért érdemes előfizetni!
PODCAST

Kérdések és válaszok

Kft., euro bankszámlakivonat könyvelése

Hunyadné Szűts Veronika

igazságügyi adó- és járulékszakértő

Gépjárműhasználat

Nagy Norbert

adószakértő

Áfa- és számviteli kezelés tisztázása külföldi árubeszerzés esetén

Hunyadné Szűts Veronika

igazságügyi adó- és járulékszakértő

Szakértőink

Szakmai kérdésekre professzionális válaszok képzett szakértőinktől

2026 június
H K Sze Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Együttműködő partnereink