adozona.hu
Gépjárműhasználat
http://adozona.hu/kerdesek/2026_6_24_Gepjarmu_hasznalat_kpg
0
Gépjárműhasználat
A társaság munkavállalójának munkaviszonya megszűnt. Tagi jogviszonya fennáll. A munkaviszony megszűnése után a társaság bevételszerző tevékenységéhez nem járult hozzá. Saját, új vállalkozásában bevételszerző tevékenységhez használ(hat)ta a személygépjárművet. A társaság tulajdonát képező személygépjárművet ingyenesen használta, az üzemanyagot fedezte, a társaság üzemanyagot nem térített. Kötelező és casco biztosítást a társaság fizette. Van-e fizetési és/vagy adózási kötelezettség valaki oldalán az ingyenes használatból adódóan? Mely oldalon, milyen jogcímen és milyen nagyságrendben?
Válaszra vár