adozona.hu
Sikerdíj érvényesítése
http://adozona.hu/kerdesek/2026_6_18_Sikerdij_ervenyesitese_hxi
0
Sikerdíj érvényesítése
Tisztelt Szakértő! Cégünk szakképzési munkaszerződéssel foglalkoztatott egy tanulót, aki 2023.09.01-jétől 2025.04.30-áig végezte nálunk gyakorlatát (tehát ezzel a nappal a törvény erejénél fogva megszűnt a szerződése a duális képzőhellyel), azonban szakmai vizsgája sikertelen volt. Ezt követően 2025.09.01-jétől 2026.04.30-áig újra szakképzési munkaszerződéssel foglalkoztattuk a tanulót, idén sikeres vizsgát tett, melyről igazolással rendelkezünk. Érdeklődni szeretnék, hogy a fenti esetben mindkét időszakra (tehát a 2023.09.01–2025.04.30. és a 2025.09.01–2026.04.30. időszakokban igénybe vett szochokedvezmény 20%-át) jogosultak vagyunk igénybe venni (a sikerdíjat)? Válaszát köszönöm!