Hozzászólások 0

Sikerdíj érvényesítése

Tisztelt Szakértő! Cégünk szakképzési munkaszerződéssel foglalkoztatott egy tanulót, aki 2023.09.01-jétől 2025.04.30-áig végezte nálunk gyakorlatát (tehát ezzel a nappal a törvény erejénél fogva megszűnt a szerződése a duális képzőhellyel), azonban szakmai vizsgája sikertelen volt. Ezt követően 2025.09.01-jétől 2026.04.30-áig újra szakképzési munkaszerződéssel foglalkoztattuk a tanulót, idén sikeres vizsgát tett, melyről igazolással rendelkezünk. Érdeklődni szeretnék, hogy a fenti esetben mindkét időszakra (tehát a 2023.09.01–2025.04.30. és a 2025.09.01–2026.04.30. időszakokban igénybe vett szochokedvezmény 20%-át) jogosultak vagyunk igénybe venni (a sikerdíjat)? Válaszát köszönöm!


A folytatáshoz előfizetés szükséges.
Szakértőnk válaszát előfizetőink és 14 napos próba-előfizetőink érhetik el! Emellett többek között feliratkozhatnak mások által feltett kérdésekre, és elolvashatják a cikkek teljes szövegét is.

 

További hasznos adózási információk

NE HAGYJA KI!
Ezért érdemes előfizetni!
PODCAST
2026 június
H K Sze Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5