adozona.hu
4 gyermekes anyák kedvezménye
http://adozona.hu/kerdesek/2026_6_22_4_gyermekes_anyak_kedvezmenye_gdy
0
4 gyermekes anyák kedvezménye
Tisztelt Szakértő! Munkavállalónk magyar-ukrán állampolgár. Munkavállalónak 4 gyermeke van, de már egyik gyermeke után sem jogosult a családi pótlékra. Jogosult-e a munkavállaló a 4 gyermek anyák kedvezményére, és ha igen, akkor ehhez milyen igazolást kell bekérnem tőle (ha kell), vagy elegendő a munkavállalónak a nyilatkozatot kitöltenie? Válaszát köszönöm!