Hozzászólások 0

Láncügylet

Tisztelt Szakértő! Az alábbi kérdésben szeretnék segítséget kérni: Dubai megrendelésre készítünk termékeket, a számlát Dubai fizeti, de mi szállíttatjuk a világ minden országába (EU-n kívül is) az általunk gyártott termékeket. Kérdésem, hogy ebben az esetben a termékek és a fuvardíj számlázása áfamentesen történhet-e? A futárszolgálat az EU-n kívüli fuvarköltségekre nem számít fel áfát (VAT: Art. 146. § (1) bekezdés (e) – Dir 2006/112/EC). Köszönöm előre is!


A folytatáshoz előfizetés szükséges.
Szakértőnk válaszát előfizetőink és 14 napos próba-előfizetőink érhetik el! Emellett többek között feliratkozhatnak mások által feltett kérdésekre, és elolvashatják a cikkek teljes szövegét is.

Előfizetési csomagajánlataink:


 

További hasznos adózási információk

hirdetés
NE HAGYJA KI!
Ezért érdemes előfizetni!
2020 október
H K Sze Cs P Sz V
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
hirdetés

exit_to_app Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

close