adozona.hu
Gyeden lévő kismama
http://adozona.hu/kerdesek/2026_6_24_gyeden_levo_kismama_sbu
0
Gyeden lévő kismama
Tisztelt Szakértő! Gyedben részesülő, fizetés nélküli szabadságon lévő munkavállalónk jönne helyettesíteni egy pár napra. Alkalmi munkavállalóként bejelentése úgy gondolom nem lehetséges. Helyesen járunk el, ha azokra a napokra amikor dolgozik, helyettesít, kéri megszüntetni a fizetés nélküli szabadságát? A munkavégzés napjai letelte után folytatódik a fizetés nélküli szabadsága gyermeke otthoni gondozása miatt. A havi pár napos munkavégzését ebben az esetben mikor kell kifizetni részére? Munkavégzése után rögtön, vagy elég a havi bérszámfejtéskor a többi munkavállaló bérével együtt? Ebben az esetben milyen bejelentési kötelezettségünk van? A 08-as bevallás helyes beadásában is kérném segítségét. Köszönöm mielőbbi válaszát!
Válaszra vár