adozona.hu
Tőketartalék kivonása
http://adozona.hu/kerdesek/2026_6_24_Toketartalek_kivonasa_mdi
0
Tőketartalék kivonása
Tisztelt Szakértő! Kft. az egyéni tulajdonosi befizetések alapján képződött tőketartalékot szeretné kivonni, törzstőke csökkentésével együtt. Kérdés: kötelező-e ezzel egyidejűleg csökkenteni az eredménytartalékot is, ami adófizetési kötelezettséggel járna? Köszönettel.
Válaszra vár