adozona.hu
Katás vállalkozó cseden
http://adozona.hu/kerdesek/2026_6_24_KATAs_vallalkozo_CSEDen_dmq
0
Katás vállalkozó cseden
Tisztelt Szakértő! Van egy katás vállalkozású hölgy, aki 07.11-éig csedben részesül, jelenleg havonta változásbejelentőn szoktuk ezt beküldeni a NAV-nak. 07.12-étől a férj akarja majd a gyed ellátást igénybe venni. Kérdésünk, ha 06.30-ával beadjuk a kata vállalkozás szüneteltetését 07.01-ei kezdettel akkor jól járunk-e el? Nem zavarjuk-e be vele az ellátást? segítségét előre is köszönjük!
Válaszra vár