adozona.hu
08-as bevallás 09-02 bontás
http://adozona.hu/kerdesek/2026_6_19_08as_bevallas_0902_bontas_ska
0
08-as bevallás 09-02 bontás
Tisztelt Szakértő! Korábbi kérdésem a 08-as bevallással kapcsolatban, https://adozona.hu/kerdesek/2026_6_11_08as_bevallas_korabbi_idoszakra_j_jyy Köszönöm szépen a részletes tájékoztatást! Ezzel kapcsolatban lenne még egy konkrét kérdésem. Ha utólag számolunk el betegszabadságot 2 hónapra visszamenően, (igazolatlanon volt a dolgozó, utólag hozott táppénzes papírt) ebben az esetben a 09-02-es lapon kell dinamikus lapra bontani, vagy csak tárgyhavi bevallás dátuma szerepeljen? Nagyon szépen köszönöm! Üdvözlettel: Királyné T. Anita
Válaszra vár