• Gédert Diána
Hozzászólások 0

Ingatlannal rendelkező társaság bejelentése

Tisztelt Szakértő! Egy 2021. 08. 10-én alakult cég 2021. 08. 31-én vett egy nagyértékű ingatlant, amit bérbeadnak minden hónapban. Mikor kell bejelenteni a T201T nyomtatványon, hogy ingatlannal rendelkező társaság? Art. 1. számú mellékletében a 27. pontban az van, hogy minden évben augusztus 31-ig kell bejelenteni. Tehát nekünk csak 2022-ben kell ezt megtenni? Előre is köszönöm a választ.


A folytatáshoz előfizetés szükséges.
Szakértőnk válaszát előfizetőink és 14 napos próba-előfizetőink érhetik el! Emellett többek között feliratkozhatnak mások által feltett kérdésekre, és elolvashatják a cikkek teljes szövegét is.

Előfizetési csomagajánlataink:


 

További hasznos adózási információk

NE HAGYJA KI!
Ezért érdemes előfizetni!
2021 október
H K Sze Cs P Sz V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
hirdetÉs