• Névtelen kérdező
Hozzászólások 0

Fizetett szabadság

Tisztelt Szakértő! 1. Általánosságban jogosult-e a munkáltató a saját hatáskörében a munkavállaló számára az Mt.-ben és a Kjt.-ben nem nevesített, egyéb pótszabadságot biztosítani? 2. Ha a foglalkoztatott – jogviszonya miatt – kiesik a 327/2021. kormányrendelet 1. § 1. bekezdése szerinti körből, de a 2. bekezdés vonatkozik rá, megkaphatja-e a 10 nap pótszabadságot? Köszönöm megtisztelő válaszát!


A folytatáshoz előfizetés szükséges.
Szakértőnk válaszát előfizetőink és 14 napos próba-előfizetőink érhetik el! Emellett többek között feliratkozhatnak mások által feltett kérdésekre, és elolvashatják a cikkek teljes szövegét is.

Előfizetési csomagajánlataink:


 

További hasznos adózási információk

NE HAGYJA KI!
Ezért érdemes előfizetni!
2021 december
H K Sze Cs P Sz V
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
hirdetÉs